O G Ł O S Z E N I E

Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu

O naborze na stanowisko PIELĘGNIARKI dla potrzeb:
  • Oddziału Pediatrycznego,
  • Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej,
  • Oddziału Hematologicznego,
  • Oddziału Pulmonologii.
  Wymagania w stosunku do kandydatów: wykształcenie wyższe, co najmniej licencjat, mile widziany kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego.   Proponowane zatrudnienie: W ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.   Wynagrodzenie: Zgodnie z regulaminem wynagradzania pracowników Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu- do uzgodnienia.   Wymagane dokumenty:
  • Cv z dopiskiem klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w składanej ofercie przez Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko,
  • Dokumenty potwierdzające wymagane kwalifikacje i umiejętności,
  • Oświadczenie kandydata o niekaralności oraz oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.
  Termin i miejsce składania dokumentów:
  1. Termin do dnia  15 października 2019 r.
  2. Sposób składania dokumentów w kopercie zamkniętej: osobiście w Sekretariacie Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu ul. Młyńska 10, lub listem poleconym na adres : Szpital Specjalistyczny im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu adres: 33-300 Nowy Sącz ul. Młyńska 10.
  3. Prosimy o dopisanie na kopercie; „Konkurs ofert na stanowisko PIELĘGNIARKI”.
  Dodatkowe informacje:
  1. Kontakt: Naczelna Pielęgniarka – telefon: 18 443-78-47 wew. 513.
  2. Aplikacje , które wpłyną po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane ( o zachowaniu terminu decyduje data wpływu lub stempla pocztowego).
  3. Nabór przeprowadzony zostanie w dwóch etapach: I etap – otwarcie ofert, sprawdzenie spełniania warunków formalnych, zakwalifikowanie do II etapu i zawiadomienie o wynikach z zaproszeniem do kolejnego etapu, II etap – rozmowa kwalifikacyjna.
  1. Kandydaci spełniający wymagania formalne zobowiązani są do poddania się rozmowie kwalifikacyjnej, o której zostaną powiadomieni indywidualnie – telefonicznie.
  2. Informacja o wynikach rekrutacji zostanie podana na stronie internetowej : www.szpitalnowysacz.pl .
  3. Dokumenty aplikacyjne kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do postępowania nie zostaną zwrócone.
  4. Dyrektor może odstąpić od postępowania – konkursu ofert na stanowisko – PIELĘGNIARKI - bez podania przyczyny.
          Nowy Sącz , dnia 18 września 2019  r.