Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego  w Nowym Sączu poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Diagnosta Laboratoryjny w Pracowni Mikrobiologii- 1 osoba Diagnosta Laboratoryjny w Pracowni Serologii Transfuzjologicznej z Bankiem Krwi- 2 osoby Miejsce Pracy: Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu, Ul. Młyńska 5, 33-300 Nowy Sącz Wymagania: - Wykształcenie wyższe kierunkowe, - Aktualne prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego, - Znajomość procedur laboratoryjnych.   Wymagania dodatkowe: - Uprawnienia serologiczne i specjalizacja w zakresie serologii transfuzjologicznej lub w trakcie specjalizacji, - Doświadczenie zawodowe  w mikrobiologii i specjalizacja. Proponujemy: - zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat, - wynagrodzenie do negocjacji.

Oferty zawierające Cv oraz kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i przebieg pracy zawodowej prosimy kierować w terminie do 20.09.2019 r. na adres: Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu ul. Młyńska 10, 33-300 Nowy Sącz; lub e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie „ Diagnosta Laboratoryjny”.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami tel.: (0-18) 44 25 867- Kierownik Medycznego Laboratorium Diagnostycznego (0-18) 44 25 914- Kierownik Pracowni Serologii Transfuzjologicznej z Bankiem Krwi   Prosimy o dołączenie i podpisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Diagnosty laboratoryjnego w Pracowni Serologii Transfuzjologicznej z Bankiem Krwi/ Pracowni Mikrobiologii ( zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o ochronie danych osobowych: (DZ. U. 2018 r., poz. 1000).   Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.     Nowy Sącz, dnia 28.08.2019 r.