Nekrolog dr n. med. Waldemara Dutkiewicza

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, żę dnia 12 czerwca 2023 odszedł z naszego grona Ś. P. dr n med. Waldemar Dutkiewicz. Ordynator Oddziału Chirurgii Onkologicznej. Przez cały okres swojej pracy w tutejszym Szpitalu odznaczał się ofiarnością i poświęceniem nie szczędząc własnego czasu ani bogatej wiedzy lekarskiej dla dobra pacjentów Oddziału Chirurgii Onkologicznej. Był ciepłym, spokojnym człowiekiem, wspaniałym kolegą, cenionym przez pacjentów i przełożonych. Msza Święta żałobna zostanie odprawiona w dniu 16 czerwca 2023 r. o godz. 13:00 w Kościele p.w. Narodzenia Najświętrzej Maryi Panny w Myślenicach. Dyrekcja i Pracownicy Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.