„Mikołajki na ONKOlogii!”
W ramach projektu „Mikołajki na ONKOlogii”, Stowarzyszenie Dla Męciny wraz z Fundacją PZU zorganizowało akcję mikołajkową mającą na celu wspieranie pacjentek zmagających się chorobami nowotworowymi.    Pan Józef Oleksy – członek Stowarzyszenia Dla Męciny, dzięki środkom pozyskanym za pośrednictwem Fundacji PZU, przekazał na ręce Pani Lidii Zelek - Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu oraz Pani Agnieszki Zelek - Rzecznika Prasowego, prezenty mikołajkowe pacjentkom przebywających w okresie świątecznym na Oddziałach Onkologicznych Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu. Akcja z pewnością dała chorym pacjentkom nadzieję, poczucie bezpieczeństwa i pokazała, że walka z chorobami nowotworowymi nie oznacza walki w pojedynkę.