OGŁOSZENIE O naborze na stanowisko PIELĘGNIARKI w Szpitalu Specjalistycznym im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu

Wymagania w stosunku do kandydatów: wykształcenie wyższe, co najmniej licencjat, mile widziany kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja.

Proponowane zatrudnienie: W ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Wynagrodzenie: Zgodnie z regulaminem wynagradzania pracowników Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu.

Miejsce pracy: Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu ul. Młyńska 10, 33-300 Nowy Sącz

Oferty prosimy składać w: – Sekretariacie Dyrekcji – na adres: Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu ul. Młyńska 10, 33-300 Nowy Sącz, – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kontakt telefoniczny- Naczelna Pielęgniarka 18 443-78-47 wew. 513

Prosimy składać dokumenty z dopiskiem klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w składanej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781 z późn. zm.).

Załącznik nr 1. – Klauzula informacyjna Załącznik nr 2. – Oświadczenie

Nowy Sącz 29.04.2021 r..