Komunikat dla osób z grupy zero, które zarejestrowały się na pierwszą dawkę szczepienia przeciw covid-19

05.02.2021 Szanowni Państwo Informujemy o kolejnych ograniczeniach w dystrybucji szczepionek przeciwko COVID-19 dla grupy zero. Fragment komunikatu Agencji Rezerw Materiałowych: „W tygodniu pomiędzy 8 a 14 lutego nie szczepimy pacjentów z Grupy 0 pierwszą dawką.”  Jednocześnie informujemy, że szczepienia drugą dawką odbędą się według ustalonego terminarza.   26.01.2020 Szanowni Państwo Informujemy, iż ze względu na ograniczenia w dystrybucji szczepionek przeciwko COVID-19 dla grupy zero harmonogram szczepień z obecnego tygodnia (25.01.-29.01.2021) nie zostanie zrealizowany w całości. Realizacja szczepień jest zależna od dostaw szczepionek z ARM i może ulec kolejnemu odroczeniu. Szczepienia drugich dawek planowane są według obecnego terminarza. O zmianach staramy się Państwa informować również telefonicznie, nie zawsze jednak jest możliwe przeprowadzenie rozmowy z każdym indywidualnie. 18.01.2021  Szanowni Państwo Z uwagi na wstrzymanie transportu szczepionek do szpitali węzłowych, w tym do Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu, odwołuje się wszystkie rezerwacje na pierwszy  termin szczepienia dla osób z tej grupy. Wszystkie podmioty, które zgłosiły swoich pracowników z grupy zero będą informowane o nowych terminach szczepień. Czekamy na informacje z Agencji Rezerw Materiałowych o dacie dostawy szczepionek. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej. Bardzo przepraszamy za niedogodności.