Szanowni Państwo Informujemy, że w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, Szpital Specjalistyczny im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu został zakwalifikowany jako szpital węzłowy - prowadzący punkt szczepień dla personelu podmiotów/instytucji związanych z ochroną zdrowia (ETAP 0). W „ETAPIE 0” uprawnieni do szczepienia w szpitalach węzłowych są:
  • pracownicy szpitala węzłowego,
  • pracownicy pozostałych podmiotów wykonujących działalność leczniczą, w tym stacji sanitarno-epidemiologicznych,
  • pracownicy domów pomocy społecznej i miejskich ośrodków pomocy społecznej,
  • pracownicy aptek, punktów aptecznych, punktów zaopatrzenia w wyroby medyczne, hurtowni farmaceutycznych, w tym firm transportujących leki,
  • pracownicy uczelni medycznych i studenci kierunków medycznych,
  • osoby zatrudnione w izbach lekarskich, pielęgniarek i położnych, aptekarskich oraz diagnostów laboratoryjnych i fizjoterapeutów,
  • personel niemedyczny, czyli administracyjny, pomocniczy (bez względu na formę zatrudnienia, również wolontariuszy, stażystów itp.) tych placówek.
Informacja dla instytucji/podmiotów, które w poprzednich terminach nie zgłosiły swoich pracowników Zainteresowane podmioty, których pracownicy deklarują gotowość do zaszczepienia się przeciwko COVID-19, proszone są o złożenie w Sekretariacie Dyrekcji Szpitala (ul. Młyńska 10 - budynek obok KRUS) lub przesłanie elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dokumentów:
  • Oświadczeń o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (z podpisem osoby składającej oświadczenie)
  • Wykazu osób deklarujących gotowość do zaszczepienia się.
UWAGA! ZMIANA TERMINU Termin złożenia dokumentów: do dnia 13 stycznia 2021 r. do godz. 12.00 Osoba do kontaktu: Joanna Woźniak Telefon do kontaktu: 184425969 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dokumenty do pobrania: Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Tabela – wykaz osób deklarujących gotowość do zaszczepienia się Szpital jednocześnie informuje, że:
  • zgodnie z komunikatem Centrali NFZ i MZ z dnia 29 grudnia 2020r. podmioty zewnętrzne związane z ochroną zdrowia mogą zgłosić swoich pracowników również za pośrednictwem formularza on-line:
https://szczepieniakadry.rcb.gov.pl/ Link do komunikatu: https://www.gov.pl/web/zdrowie/zglos-swoich-pracownikow-z-sektora-ochrony-zdrowia-na-szczepienia-przeciw-covid-19-skorzystaj-z-formularza-on-line
  • Charakterystyka produktu leczniczego - Comirnaty koncentrat do sporządzania dyspersji do wstrzykiwań szczepionka mRNA przeciw COVID-19, ulotka dla Pacjenta i inne informacje dotyczące szczepień przeciw COVID-19 zostały opublikowane na stronie:
https://www.gov.pl/web/zdrowie/materialy-informacyjne-dla-szpitali-i-pacjentow-dotyczace-szczepien-przeciwko-covid-19 Poniżej oświadczenia do pobrania : Zgoda_na_przetwarzanie_danych Wzór _ tabela _ wykaz osób