O G Ł O S Z E N I E

O naborze na stanowisko PIELĘGNIARKI  w Szpitalu Specjalistycznym im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu

  Wymagania w stosunku do kandydatów: wykształcenie wyższe, co najmniej licencjat, mile widziany kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja.   Proponowane zatrudnienie: W ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy   Wynagrodzenie: Zgodnie z regulaminem wynagradzania pracowników Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu.   Prosimy składać dokumenty z dopiskiem klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w składanej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781 z późn. zm.).   Miejsce pracy: Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu ul. Młyńska 10, 33-300 Nowy Sącz   Oferty prosimy składać:
  • w Sekretariacie Dyrekcji
  • na adres: Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu ul. Młyńska 10, 33-300 Nowy Sącz,
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  Kontakt telefoniczny- Naczelna Pielęgniarka 18 443-78-47 wew. 513   Prosimy przy składaniu dokumentów aplikacyjnych o wypełnienie poniższych załączników i dołączenie ich do dokumentów. Aplikacje niezawierające załączników nie będą rozpatrywane. Załącznik nr 1. - Klauzula informacyjna Załącznik nr 2. - Oświadczenie   Nowy Sącz 10.01.2020 r.