Ogłoszenie o naborze na stanowisko TECHNIKA ELEKTRORADOLOGA

Szpitala specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
o naborze na stanowisko TECHNIKA ELEKTRORADOLOGA, dla potrzeb:
Działu Diagnostyki Obrazowej

Miejsce pracy:
Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu ul. Młyńska 10, 33-300 Nowy Sącz.

Wymagania:

•  posiadanie wykształcenia: co najmniej średnie, ukończone policealne studium zawodowe lub technikum kierunkowe zakończone uzyskaniem tytułu Technika Elektroradiologa lub wykształcenie wyższe z zakresu Elektroradiologii,

Proponujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wynagrodzenie: zgodne z regulaminem wynagradzania pracowników Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonicznym::
Koordynator Działu Diagnostyki Obrazowej: (18) 442- 56- 40

Oferty prosimy składać:

• w Sekretariacie Dyrekcji,
  • na adres: Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu ul. Młyńska 10, 33-300 Nowy Sącz,
  • sekretariat@szpitalnowysacz.pl.

Prosimy składać dokumenty z dopiskiem klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w składanej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781 z późn. zm.).

Załącznik nr 1. – Klauzula informacyjna
Załącznik nr 2. – Oświadczenie

Nowy Sącz, dnia 30.06.2021 r.