I Festiwal Zdrowia 06.11.2018 r.

Wielu z nas, na pytanie o to, co w życiu jest ważne, odpowiada: Zdrowie. Niestety, za tą odpowiedzią nie zawsze idą konkretne działania. Zdrowie zaczynamy doceniać wówczas, gdy je tracimy. Szybkie tempo życia, jakie nadają nam codzienne obowiązki, sprawia, że nie mamy już czasu na szczerą refleksję, co jest dla nas naprawdę w życiu ważne. 6 listopada nadarza się okazja, aby wyhamować.

Stowarzyszenie Dobre przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim i Galerią Trzy Korony organizuje wówczas Festiwal Zdrowia. To impreza, której głównym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia, ale również promowanie lokalnych instytucji i przedsiębiorców, którzy w swojej ofercie produkt ZDROWIE mają na pierwszym miejscu.

Na Festiwalu Zdrowia będzie można spotkać się z wystawcami z branży zarówno spożywczej, kosmetycznej, jak i medycznej czy sportowej. Będzie okazja do porozmawiania ze specjalistami i pasjonatami zdrowego stylu życia, a dla chętnych i gotowych na zmiany od zaraz porcja ćwiczeń fitness, tańce, degustacje. Miło nam poinformować, iż Szpital Specjalistyczny im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu zorganizuje własne stoisko, przy którym będzie można skorzystać m.in. z bezpłatnych badań pomiaru ciśnienia, cukru, porad dietetyka oraz otrzymać bezpłatne poradniki związane z profilaktyką chorób. Serdecznie zapraszamy.

Festiwal Zdrowia odbędzie się 6 listopada w godz. 12 do 18 w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu.

 

 

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Related Posts