Dziś jest piątek 22 września 2017     Imieniny obchodzą: Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir, Tomasz

Fundusze Norweskie

NFZ

Ogólnopolska kampania informacyjna - środy z siecią szpitali

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ kontynuuje ogólnopolską kampanię informacyjną skierowaną do pacjentów w związku z wejściem życie od 1 października przepisów ustawy tworzącej tzw. sieć szpitali.

*W najbliższą środę – 13 września zapraszamy do stoiska MOW NFZ w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.*

Od godz. 10.00 do 14.00 będziemy wyjaśniać, czym dla pacjentów jest *sieć szpitali *i odpowiadać na pytania pacjentów.

Będziemy też odpowiadać na pytania dotyczące *programu rządowego Leki 75+* - minął rok od jego wejścia życie, kolejni seniorzy nabywają prawo do bezpłatnych leków.

Przy stoisku MOW NFZ w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu od 10.00 do 14.00 będzie można również założyć *konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta (konieczny jest dowód osobisty i PESEL dziecka).