Dziś jest czwartek 16 sierpnia 2018     Imieniny obchodzą: Alfons, Ambroży, Joachim, Joachima, Roch

Fundusze Norweskie

NFZ

MAŁOPOLSKIE DNI RODZINY 15-16 maj 2018 r. godz. 9-12

W dniach 15-22 maja bieżącego roku planowana jest kolejna już edycja projektu pn. "Małopolskie Dni Rodziny". Jest to inicjatywa skierowana do rodzin, zachęcająca mieszkańców naszego regionu do spędzenia czasu wspólnie z najbliższymi w imię hasła, że czas spędzony w gronie rodziny jest bezcenny.

Szpital Specjalistyczny im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu jak co roku włączy się w akcję promującą zdrowie i wartości rodzinne. W dniach 15-16 maja br.  w godz. 9-12 w Oddziale Pediatrycznym naszego Szpitala zorganizowane zostaną pogadanki dla rodziców i opiekunów dzieci w zakresie zdrowego stylu życia oraz przeciwdziałania otyłości wśród młodzieży, rodzice będą mogli skorzystać z bezpłatnych indywidualnych porad dietetycznych dla swoich dzieci oraz pod okiem fachowca sprawdzić wskaźnik masy ciała. Dla uczestników zaplanowano przekazanie materiałów edukacyjnych na temat zasad zdrowego żywienia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Sprawdź jakie atrakcje czekają na Ciebie w Twojej okolicy!

Do pobrania szczegółowy program wydarzeń: Program (pdf)

Więcej informacji na stronie:https://www.malopolska.pl/dla-mieszkanca/malopolska-rodzinna