Podziękowania od uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych nr 5 w Nowym Sączu

W dniu dzisiejszym na ręcę przedstawicieli Szpitala Specjalistycznego im. J Śniadeckiego w Nowym Sączu zostały złożone podziękowania od uczniów i opiekunów Zespołu Szkół nr 5 Specjalnych w Nowym Sączu.

W ramach szkolnego konkursu z okazji Światowego Dnia Pracowników Służby Zdrowia uczniowie Zespołu Szkół nr 5 Specjalnych w Nowym Sączu przygotowali dla lekarzy, pielęgniarek
i ratowników medycznych  laurki, podziękowania oraz słodkie upominki. Poprzez swoje prace uczniowie pragną  wyrazić wdzięczność, uznanie za codzienny trud i poświęcenie na rzecz drugiego człowieka. Do upominków dołączamy zdjęcia prac plastycznych i życzenia od całej społeczności szkolnej.

Podziękowania na ręce wszystkich Pracowników

Służby Zdrowia składamy. Trud Waszej codziennej pracy i ogromny wysiłek  bardzo doceniamy.

Dziękujemy  za profesjonalizm i opiekę nad chorymi pacjentami. Za  wielkie serce i pełną poświęceń służbę na rzecz drugiego człowieka nisko się kłaniamy.

Życzymy Wam zdrowia, sił i cierpliwości. Niech otacza Was dobro i serdeczność ze strony tych, którym na co dzień pomagacie, i o ich zdrowie dbacie.

Szczególnie teraz , w tak trudnym dla wszystkich czasie, pełnym niepewności i obaw, chcemy byście wiedzieli, ze dla nas  jesteście i zawsze będziecie SUPERBOHATERAMI !!

Dyrekcja, uczniowie, nauczyciele i pracownicy
 ZS nr 5- Specjalnych w Nowym Sączu

Link do zdjęć prac plastycznych wykonanych przez uczniów.