Pilny komunikat dla osób z grupy zero, które zarejestrowały się na pierwszą dawkę szczepienia przeciw covid-19

26.01.2021

Szanowni Państwo

Informujemy, iż ze względu na ograniczenia w dystrybucji szczepionek przeciwko COVID-19 dla grupy zero harmonogram szczepień z obecnego tygodnia (25.01.-29.01.2021) nie zostanie zrealizowany w całości.

Realizacja szczepień jest zależna od dostaw szczepionek z ARM i może ulec kolejnemu odroczeniu.

Szczepienia drugich dawek planowane są według obecnego terminarza.

O zmianach staramy się Państwa informować również telefonicznie, nie zawsze jednak jest możliwe przeprowadzenie rozmowy z każdym indywidualnie.

18.01.2021

Szanowni Państwo

Z uwagi na wstrzymanie transportu szczepionek do szpitali węzłowych, w tym do Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu, odwołuje się wszystkie rezerwacje na pierwszy termin szczepienia dla osób z tej grupy.

Wszystkie podmioty, które zgłosiły swoich pracowników z grupy zero będą informowane o nowych terminach szczepień.

Czekamy na informacje z Agencji Rezerw Materiałowych o dacie dostawy szczepionek.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Bardzo przepraszamy za niedogodności.