Ogłoszenie o naborze na stanowisko diagnosty laboratoryjnego dla potrzeb Pracowni Mikrobiologii

O G Ł O S Z E N I E
Szpitala specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
o naborze na stanowisko diagnosty laboratoryjnego, dla potrzeb:

Pracowni Mikrobiologii – mile widziane doświadczenie zawodowe w mikrobiologii i specjalizacja.

Miejsce pracy:

Proponujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wynagrodzenie: zgodne z regulaminem wynagradzania pracowników Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu.

Kontakt telefoniczny: 18 443-78-47

Oferty prosimy składać:

• w Sekretariacie Dyrekcji
  • na adres: Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu ul. Młyńska 10, 33-300 Nowy Sącz,
  • sekretariat@szpitalnowysacz.pl.

Prosimy składać dokumenty z dopiskiem klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w składanej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781 z późn. zm.).

Załącznik nr 1. – Klauzula informacyjna
Załącznik nr 2. – Oświadczenie

Nowy Sącz, dnia  11 stycznia  2021  r.