Szpital węzłowy – szczepienia pracowników służb medycznych przeciw COVID-19 ZMIANA TERMINU (aktualizacja 30.12.2020)

Szanowni Państwo

Informujemy, że w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, Szpital Specjalistyczny im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu został zakwalifikowany jako szpital węzłowy – prowadzący punkt szczepień dla personelu podmiotów/instytucji związanych z ochroną zdrowia (ETAP 0).

W „ETAPIE 0” uprawnieni do szczepienia w szpitalach węzłowych są:

• pracownicy szpitala węzłowego,
  • pracownicy pozostałych podmiotów wykonujących działalność leczniczą, w tym stacji sanitarno-epidemiologicznych,
  • pracownicy domów pomocy społecznej i miejskich ośrodków pomocy społecznej,
  • pracownicy aptek, punktów aptecznych, punktów zaopatrzenia w wyroby medyczne, hurtowni farmaceutycznych, w tym firm transportujących leki,
  • pracownicy uczelni medycznych i studenci kierunków medycznych,
  • osoby zatrudnione w izbach lekarskich, pielęgniarek i położnych, aptekarskich oraz diagnostów laboratoryjnych i fizjoterapeutów,
  • personel niemedyczny, czyli administracyjny, pomocniczy (bez względu na formę zatrudnienia, również wolontariuszy, stażystów itp.) tych placówek.

Informacja dla instytucji/podmiotów, które w poprzednich terminach nie zgłosiły swoich pracowników

Zainteresowane podmioty, których pracownicy deklarują gotowość do zaszczepienia się przeciwko COVID-19, proszone są o złożenie w Sekretariacie Dyrekcji Szpitala (ul. Młyńska 10 – budynek obok KRUS) lub przesłanie elektronicznie na adres rozliczenianfz@szpitalnowysacz.pl dokumentów:

• Oświadczeń o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (z podpisem osoby składającej oświadczenie)
  • Wykazu osób deklarujących gotowość do zaszczepienia się.

UWAGA! ZMIANA TERMINU

Termin złożenia dokumentów: do dnia 13 stycznia 2021 r. do godz. 12.00

Osoba do kontaktu: Joanna Woźniak

Telefon do kontaktu: 184425969