Informacja!Odpłatne badania w kierunku przeciwciał koronawirus SARS-CoV-2

INFORMACJA DLA PACJENTÓW

Informujemy, iż od dnia 28 października 2020 r. w Pracowni Mikrobiologii będą wykonywane odpłatnie badania w kierunku przeciwciał koronawirus SARS-CoV-2.

Punkt pobrań analitycznych znajduje się w Nowym Sączu, Aleje Wolności 49 w budynku Poradni Specjalistycznych Szpitala od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:15 do 11:00.

Dostępne będą następujące badania:

• Przeciwciała Covid -19 IgG – 120,00 zł
  • Przeciwciała Covid -19 IgM – 120,00 zł

Wyniki badań do odbioru w Pracowni Mikrobiologii Szpitala, ul. Młyńska 5 w dniu następnym po wykonaniu badania w godz. od 13:00 do 17:00.