Inwestycji ciąg dalszy…

Obecnie placówka jest w trakcie realizacji największej inwestycji jaka miała tu miejsce. To projekt realizowany przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej jak również Samorządu Województwa Małopolskiego.

W 2018 roku zakończyła się realizacja kilku pierwszych zadań z całości Projektu pn.: „Rozwój Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu poprzez poprawę standardu i jakości usług medycznych”.

W trakcie oceny jest wybór Wykonawcy na modernizację dróg wewnętrznych z wydzieleniem miejsc parkingowych oraz miejsc dla osób niepełnosprawnych.

Złożona została jedna oferta i gdy spełniać będzie wszystkie warunki formalne oraz przedłożone zostaną wymagane dokumenty w pierwszym tygodniu  lipca podpisana zostanie umowa na wykonanie zadania. Zastało ono podzielone na 3 etapy – w br. będzie to pierwszy etap obejmujący modernizację infrastruktury od bramy głównej do Oddziału Psychiatrycznego i budynków administracji oraz z drugiej strony pod budynkami głównymi szpitala.

Drugi i trzeci etap w 2020 roku to drogi wokół nowo wybudowanego pawilonu oraz Ośrodka Onkologicznego, a trzeci to infrastruktura wokół obecnego budynku pawilonu Ginekologiczno – Położniczego.

Za utrudnienia już teraz przepraszamy wszystkich pracowników, pacjentów i innych osób korzystających z usług naszej jednostki.

Rozpoczęły się również dawno wyczekiwane przez pracowników i pacjentów prace remontowo-modernizacyjne w Zespole Przychodni Specjalistycznych przy Al. Wolności 49. Obecnie remontowany jest szyb dźwigowy, a następnie zamontowana zostanie nowa winda dostosowana dla osób z niepełno sprawnościami.