OGŁOSZENIE O NABORZE

Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu

o naborze na stanowisko, dla potrzeb:

1. ODDZIAŁ PEDIATRYCZNY:
  2. LEKARZA Kierującego Oddziałem Pediatrycznym – lekarza posiadającego tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii,
  3. Starszego asystenta – Lekarza specjalisty w dziedzinie pediatrii;
  1. ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY
  2. Starszego asystenta – Lekarza specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii;
  1. PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO
  2. Starszego asystenta lub asystenta – Lekarza posiadającego tytuł specjalisty lub I0 specjalizacji w dziedzinie psychiatrii.

Proponowane zatrudnienie:

umowa o pracę  w pełnym wymiarze czasu pracy lub umowa cywilno-prawna.

Wynagrodzenie:

zgodne z regulaminem wynagradzania pracowników Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu – do uzgodnienia.

Wymagane dokumenty:

• Cv z dopiskiem klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w składanej ofercie przez Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko,
  • List motywacyjny,
  • Dokumenty potwierdzające wymagane kwalifikacje i umiejętności,
  • Oświadczenie kandydata o niekaralności oraz oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.

Termin i miejsce składania dokumentów:

1. Termin do dnia  15 lutego 2019 r.
  2. Sposób składania dokumentów w kopercie zamkniętej: osobiście w Sekretariacie Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu ul. Młyńska 10, lub listem poleconym na adres : Szpital Specjalistyczny im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu adres: 33-300 Nowy Sącz ul. Młyńska 10.
  3. Prosimy o dopisanie na kopercie; „Konkurs ofert na stanowisko – lekarza Oddziału PEDIATRYCZNEGO”, lub „Konkurs ofert na stanowisko lekarza Oddziału GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZEGO” lub „Konkurs na stanowisko lekarza PORADNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO”.

Dodatkowe informacje:

1. Kontakt: Dyrektor –  telefon: 18  443 78 47 lub Koordynator Działu Zatrudnienia i Płac: 18 442 58 84.
  2. Aplikacje , które wpłyną po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane ( o zachowaniu terminu decyduje data wpływu lub stempla pocztowego),
  3. Nabór przeprowadzony zostanie w dwóch etapach:
  4. etap – otwarcie ofert, sprawdzenie spełniania warunków formalnych, zakwalifikowanie do II etapu i zawiadomienie o wynikach z zaproszeniem do kolejnego etapu,

II etap – rozmowa kwalifikacyjna.

1. Kandydaci spełniający wymagania formalne zobowiązani są do poddania się rozmowie kwalifikacyjnej, o której zostaną powiadomieni indywidualnie – telefonicznie.
  2. Informacja o wynikach rekrutacji zostanie podana na stronie internetowej : www.szpitalnowysacz.pl .
  3. Dokumenty aplikacyjne kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do postępowania nie zostaną zwrócone.
  4. W razie podjęcia decyzji o zatrudnieniu na podstawie umowy cywilno-prawnej – zostanie przeprowadzony konkurs na podstawie ustawy o działalności leczniczej.
  5. Dyrektor może odstąpić od postępowania – konkursu ofert na w/w stanowiska – bez podania przyczyny.

Nowy Sącz , dnia 07 stycznia 2019  r.