Informacje dla pacjenta w związku z utrudnieniami w komunikacji na terenie Szpitala

Dojazd do Ośrodka Onkologii, Poradni Onkologicznej, Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej:

Od strony ul. Młyńskiej pod budynek Onkologii – można zatrzymać samochód do 5 minut i odjechać – nie ma możliwości zaparkowania i pozostawienia samochodu. Dla osób niepełnosprawnych – podjechać pod budynek, zgłosić na portierni (do godziny 15:00) – pracownik umożliwia wjazd przez Zakład Radioterapii.  Po godzinie 15:00 wjazd umożliwia pracownik Oddziału Radioterapii (IV piętro).

Wjazd na teren Szpitala możliwy od strony ul. Kopernika, parkowanie w znacznym stopniu ograniczone. Możliwość dojścia na teren Szpitala od strony ul. Kopernika obok budynku kotłowni, od tyłu koło skarpy obok budynku Oddziału Psychiatrii – dojście na dziedziniec Szpitala do pozostałych oddziałów. Możliwe jak do tej pory wejście na teren Szpitala od ul. Młyńskiej przez główną portiernię oraz przez Oddział Kardiologii Inwazyjnej.

Za utrudnienia przepraszamy.