Dzień Zdrowia w Galerii Trzy Korony

W dniu 6 listopada 2018 r. z inicjatywy „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” i Stowarzyszenia Dobre przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim i Galerią Trzy Korony odbył się Festiwal Zdrowia. Szpital Specjalistyczny im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu jako ciągle rozwijająca się jednostka włączyła się w akcję poprzez zorganizowanie własnego stoiska. Można było skorzystać z bezpłatnych badań m.in. badania pomiaru ciśnienia, badania poziomu cukru we krwi, otrzymać bezpłatne Poradniki dla pacjentów z chorobami nowotworowymi. Głównym celem imprezy było propagowanie szeroko pojętego zdrowia, które tego dnia odmieniane było przez wszystkie przypadki. Przedstawiciele lokalnych instytucji i przedsiębiorstw branży spożywczej, kosmetycznej, medycznej czy sportowej na swoich stoiskach przekonywali, że zdrowie jest najważniejsze. Impreza przyciągnęła tłumy wystawców i klientów. Była okazja, aby na chwilę zatrzymać się i pomyśleć o zdrowiu. Festiwal był również okazją do wręczenia nagród w plebiscycie „Zdrowy Produkt Przedsiębiorcy Regionu.