Modernizacja Oddziału Chirurgii dla Dzieci zakończona!

Informujemy, iż modernizacja Oddziału Chirurgii dla Dzieci Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu została zakończona. To kolejny z etapów Projektu pn.: „Rozwój Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu poprzez poprawę standardu i jakości usług medycznych” w ramach Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Zakres zadania obejmował: prace remontowo-budowlane polegające na przebudowie istniejących pomieszczeń z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych, tj. przebudowa ścianek wewnętrznych, rozbiórka okładzin ściennych i ułożenie nowych, malowanie ścian i stropów, ułożenie nowych posadzek, remont instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, wymiana stolarki drzwiowej, montaż osprzętu sanitarnego i elektrycznego. Przy każdej sali wydzielona została łazienka. Koszt tych prac to 738 tys. zł. Ponadto oddział został doposażony w dodatkowy sprzęt i aparaturę medyczną na kwotę ok. 135 tys. zł, tj. m. in. kardiomonitor, aparat do mierzenia ciśnienia, łóżka. Oddział przeniesiono na parter – zajmowany dotychczas przez Oddział Chorób Wewnętrznych.

Zaplanowany remont Oddziału Pediatrycznego rusza w tym tygodniu i potrwa do 20 grudnia br.

Oddział Chirurgii dla Dzieci po remoncie: