Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego 2019

Do 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego zostały zgłoszone i przyjęte pod względem merytorycznym dwa zadania dla Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu, tj. „Poprawa opieki perinatalnej w powiecie nowosądeckim oraz mieście Nowym Sączu”, w ramach którego zostanie zakupiony laparoskop, aparat USG, bezprzewodowe aparaty KTG, fotele ginekologiczne, monitor zwiotczenia mięśniowego oraz zadanie „Na pomoc sercu – profilaktyka chorób układu krążenia w subregionie sądeckim”, w ramach którego zostanie zakupiony echokardiograf, aparaty EKG, holter EKG, holter ciśnieniowy, aparaty do pomiaru ciśnienia, pompy infuzyjne.

Od tego czy zadania zostaną przyjęte do realizacji w 2019 roku zależy już tylko nasza postawa jako mieszkańców Sądecczyzny, a jest to możliwe poprzez GŁOSOWANIE na te projekty. Wystarczy mieć ukończone 16 lat i mieszkać na terenie Województwa Małopolskiego. Liczy się tylko jeden głos wybierając jedno zadanie! Głosowanie rusza 10 września i potrwa do 5 października.

Głosować można poprzez:

– wrzucenie wypełnionej karty do głosowania do urny w Agendzie zamiejscowej UMWM przy ul. Jagiellońskiej 52, bądź dostarczenia jej do Działu Sprzedaży lub Sekretariatu Dyrekcji Szpitala do dnia 4 października

– elektronicznie na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl

– korespondencyjnie poprzez przesłanie karty do głosowania z dopiskiem Budżet Obywatelski na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków lub Agenda Zamiejscowa UMWM w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 52, 33-300 Nowy Sącz

„Poprawa opieki perinatalnej w powiecie nowosądeckim oraz mieście Nowym Sączu” – kod zadania SAD09

„Na pomoc sercu – profilaktyka chorób układu krążenia w subregionie sądeckim” – kod zadania SAD10

Do pobrania: karta do głosowania (pdf)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu!